Autor Wątek: Mieszkania Lublin  (Przeczytany 977 razy)

Mieszkania Lublin
« dnia: Maj 21, 2018, 17:36:18 »

handaqiq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Dzień dobry,

fajnie mieć jakąś alternatywę i myśleć o przyszłości dlatego czasami warto pomyśleć czy nie warto mieć w zanadrzu jakieś fajne mieszkania Lublin bo to na tym polega żeby mieć alternatywę zapasowe wyjście na czarną godzinę
 
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2018, 11:03:37 wysłana przez handaqiq »

Odp: Mieszkania Lublin
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2018, 09:26:59 »

atikura

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Inni antyimigranci idą o wiele dalej. Podkreślają, że społeczność narodowa to znacznie więcej niż zbiór ludzi, którzy tolerują się nawzajem. Dlatego nie wystarczy, aby imigranci przestrzegali europejskich standardów tolerancji. Muszą także przyjąć wiele unikalnych cech brytyjskiej, niemieckiej lub szwedzkiej kultury, niezależnie od tego, jakie mogą być. Pozwalając im wejść w lokalną kulturę, podejmują wielkie ryzyko i ogromny wydatek. Nie ma też powodu, aby zniszczył sam siebie. Oferuje ostatecznie pełną równość, więc wymaga pełnej asymilacji. Jeśli imigranci mają problem z pewnymi dziwactwami kultury brytyjskiej, niemieckiej lub szwedzkiej, mogą pójść gdzie indziej.   

Odp: Mieszkania Lublin
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2018, 11:26:33 »

handaqiq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Zoe, 19-letnia studentka z Brooklyn College, nigdy "nie musiała rozmawiać ze sobą, że jestem feministką, ale tak naprawdę nie wiedziałam, co to znaczy, dopóki piosenka Beyoncé [" Flawless "]. To pozwoliło mi nadać mu nazwę. "Nie znaczyło to, że wszyscy czuli się tak samo: w 11 klasie niektóre dzieci zaczęły nosić koszule

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
ik conworlder watahalupo ganghg testdomta